השכרת ציוד לאירועים בצפון- 'חגיגה של בבט' כרמיאל

איך הפך קייטרינג חלבי לטרנד?

החברה הישראלית מקפידה להישאר מעודכנת ולעקוב אחרי טרנדיים עולמיים בכל התחומים. אוכל באירועים הוא אחד התחומים הללו.

אין ספק כי לקייטרינג יש השפעה משמעותית על האירוע, על האיכות שלו, על הנאת האורחים ועל האופן שבו זוכרים אותו אחר כך. אוכל טוב יכול ממש לשדרג אירוע, ממש כפי שאוכל רע יכול להרוס אותו.

יותר ויותר אנשים מבינים שכדאי לבחור באירוע עם קייטרינג חלבי, אשר מאפשר גיוון ואיכות במנות המוגשות. קייטרינג חלבי- חיבור לטרנדים עולמיים המטבחים הפופולריים ביותר, הנחשבים לאלו המוציאים מנות קלאסיות וטעימות במיוחד הם המטבח האיטלקי והמטבח הצרפתי, שניהם על טהרת החמאה, הגבינות ומוצרי החלב.

בחירה באירוע עם קייטרינג חלבי מאפשרת ליהנות מהתחכום של המנות האיטלקיות והצרפתיות, ממגוון פסטות ופיצות, דגים עטופים בחמאה, תפוחי אדמה עם שמנת חמוצה וקינוחים מרהיבים שיגרמו לכם ולאורחים ללקק את האצבעות.

קייטרינג חלבי גם מאפשר יותר משחק ותחכום באסתטיקה של המנות, בצורת ההגשה ובחיבור בין הטעמים. פותר את בעיית הכשרות אף על פי שלא כל הישראלים מקפידים על כשרות כמעט כולם בוחרים בקייטרינג כשר לאירוע שלהם. בין אם מדובר בטעמכם האישי, בהתחייבות לאולם, או באיזה דוד רחוק שחזר בתשובה, קייטרינג כשר הוא בדרך כלל האופציה הנוחה ביותר.

בעוד שקייטרינג בשרי מצמצם מאוד את מבחר המנות ומונע את האפשרות להגיש למשל מנות על טהרת המטבח האיטלקי, קייטרינג חלבי מאפשר גיוון במנות. קייטרינג חלבי- גם בריא! נוסף לטרנדים ספציפיים בתחום ההסעדה, אין ספק שטרנד אחד שנמצא פה כדי להישאר הוא טרנד הבריאות. קייטרינג חלבי לא רק מתקשר לטרנד הבריאות, הוא גם באמת יותר בריא.

במקום לאכול בשר אדום ולא בריא, תוספות פחממיתיות שמנות ואוכל מטוגן, תוכלו אתם ואורחיכם ליהנות ממנות בריאות מזינות וטעימות, כגון דגים עסיסיים, סלטים מגוונים, גבינות ייחודיות, פשטידות נימוחות ופסטות טעימות במיוחד. אגב, כחלק מהטרנד הבריאותי יותר ויותר אנשים הופכים צמחוניים או מפחיתים את צריכת הבשר.

גם עבורם קייטרינג חלבי הוא שדרוג משמעותי לאירוע. קייטרינג חלבי גורם לתחושה יותר קלילה ולא כבדה ועל כן מתאים במיוחד לאירועים כמו חתונות, בהם רוצים גם לרקוד או לאירועי בוקר וצהריים, בהם אנשים מגיעים גם על מנת להסתובב בין האורחים ובאולם או בגן הארועים. לסיכום, כל הסיבות הללו: החיבור לטרנדים עולמיים, הבריאותיות, האפשרויות למגוון ותחושת הקלילות הם שהפכו את הקייטרינג החלבי לטרנד מוצלח

ונפוץ בארץ. אם אתם רוצים אירוע עם אוכל טעים ועכשווי, קייטרינג חלבי הוא האפשרות המתאימה עבורכם.